Stambiažiedė našlaitė - mėlyna su balta - Adonis - 320 sėklų
    search
    • Stambiažiedė našlaitė - mėlyna su balta - Adonis - 320 sėklų
    • Stambiažiedė našlaitė - mėlyna su balta - Adonis - 320 sėklų
    • Stambiažiedė našlaitė - mėlyna su balta - Adonis - 320 sėklų
    • Stambiažiedė našlaitė - mėlyna su balta - Adonis - 320 sėklų

    Stambiažiedė našlaitė - mėlyna su balta - Adonis - 320 sėklų

    0,75 €
    Su mokesčiais
     

    Saugus atsiskaitymas

     

    Greitas pristatymas

     

    Prekių gražinimas

    Lotyniškas pavadinimas: Viola x wittrockiana

    Gyvenimo forma: Našlaitė yra dvejų metų augalas.

    Įprotis: augalas lygiu ir sultingu stiebu. Jis guli apačioje, o šakojasi viršuje ir virsta gėlių ūgliais. Jie dekoratyviniai žiedai, nelabai aukšti.

    Aukštis: Panjos pasiekia 10–25 cm aukštį, jos nėra puikios gėlės, tačiau gražiai žydi.

    Lapai: Apatinėje dalyje lapai yra žali, širdies formos ir kiaušiniški, viršutinėje dalyje - lancetiški. Našlaitei būdinga lygi lapija, neturinti purumo.

    Žydėjimo laikotarpis: Pirmasis žydėjimas gali būti pasodintų metų rudenį. Tačiau svarbiausias žydėjimas vyksta kito sezono pavasarį.

    Gėlių rūšis: jos išauga iš lapų pažastų. Jie turi penkias panašaus dydžio skiltis su nugaros struktūra. Gėlės dydis gali būti iki 10 cm.

    Gėlių spalva: žydros spalvos žiedai su dviem įvairiaspalvėmis dėmėmis arčiau centro - didesni - balti, o mažesni, centriniai - tamsiai mėlyni. Šios spalvos nuostabiai susilieja, todėl ši našlaitės veislė patraukia akį ant gėlynų.

    Padėtis: Ši rūšis geriausiai jaučiasi saulėtoje vietoje. Pasodinus pavėsyje, blogai žydi, o pats augalas tampa energingas. Mėgsta derlingą humusingą dirvą. Geriausia kasai auginti yra neutrali arba silpnai rūgšti dirvožemio reakcija, nors šis augalas nėra labai išrankus, svarbiausia reguliariai laistyti.

    Tarpai: Našlaitė dauginasi iš sėklų. Jie turėtų būti pasėti visą vasarą, birželio pabaigoje ir liepos pradžioje, į inspekciją. Uždengta žeme turėtų būti laistoma ir šešėliai. Atsiradus, augalą reikia dygsniuoti atskirai 4 x 5 cm atstumu. Užaugusius daigus į lysves reikia sodinti rugpjūčio ir rugsėjo mėnesio sandūroje, o rekomenduojamas tarpas yra 15 x 15 cm. Augalai turėtų būti uždengti prieš žiemą, kad mūsų darbas nebūtų švaistomas. Tam bus naudingos eglės šakelės. Po žiemojimo stambiažiedes našles reikėtų pasodinti į žemę kito pavasario balandžio ir gegužės mėnesio sandūroje.

    Atsparumas šalčiui: dvejų metų augalas. Paruoštus ir ant sėklų pasodintus daigus rudenį reikėtų uždengti, jie ramiai žiemos, kad pavasarį juos būtų galima persodinti į nuolatinę vietą ir gausiai žydėti.

    Panaudojimas: Iš jų galite sukurti įvairiaspalves kompozicijas, jos taip pat gerai veikia kaip kraštinės. Jie gražiai nudžiugins bet kurį sodą, jie atrodo taip pat gražiai ant gėlių lovos, kaip puoduose ar dubeniuose, kurie puošia balkoną.

    Siūlome 0,4 g svorio pakeliuose stambiažiedės mėlynos kasos su balta ir tamsiai mėlyna dėmėmis sėklas. Pakuotėje yra augalų auginimo patarimai ir informacija apie jų sėklų tinkamumą sėti.


    Pakuotėje yra maždaug 320 sėklų. Apytikslė vertė +/- 20%.
    Gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į partiją, pristatymą ir kt.

    0059
    Komentarai (0)
    Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.